Karter Isıtıcı

Klima ve Soğutma Kompresörleri İçin Karter Isıtıcı Rezistans Isıtürk klima ve soğutma kompresör rezistanslarının sağlıklı ısı transferi yapabilmesi için, karter rezistansının kompresörlerin gövdesi ile tam temas sağlayacak şekilde sarılması gerekmektedir. Bu sayede iyi bir ısı transferi elde edildiği gibi, rezistansın ömrüde uzatılmış olur. Sektörde bilinen karter rezistans diğer isimleri Karter Isıtıcı Karter Rezistans Karter Kelepçe Rezistans Karter Kelepçe Isıtıcı Kompresör Rezistansı Kompresör Isıtıcı Klima Isıtıcı Rezistansı Karter Rezistans Çeşitleri Karter rezistanslar muhtelif ölçülerde yapıldığı gibi, özel ölçü ve ebatlarda isteğe göre üretim yapılmaktadır. Karter Rezistanslar istenilen volt ve wattlarda istenilen sıcaklık değerlerine göre üretime hazır hale getirilir.

Klima ve Soğutma Kompresörleri İçin Karter Isıtıcı Rezistans

Isıtürk klima ve soğutma kompresör rezistanslarının sağlıklı ısı transferi yapabilmesi için, karter rezistansının kompresörlerin gövdesi ile tam temas sağlayacak şekilde sarılması gerekmektedir. Bu sayede iyi bir ısı transferi elde edildiği gibi, rezistansın ömrüde uzatılmış olur.

Karter Isıtıcının Sektörde bilinen karter rezistans diğer isimleri

Karter Isıtıcı
Karter Rezistans
Karter Kelepçe Rezistans
Karter Kelepçe Isıtıcı
Kompresör Rezistansı
Kompresör Isıtıcı
Klima Isıtıcı Rezistansı

Karter Isıtıcı İmalatı

Karter Rezistans Çeşitleri Karter rezistanslar muhtelif ölçülerde yapıldığı gibi, özel ölçü ve ebatlarda isteğe göre üretim yapılmaktadır.
Karter Rezistanslar istenilen volt ve wattlarda istenilen sıcaklık değerlerine göre üretime hazır hale getirilir.

Karter Isıtıcı H SZ SH
Karter Isıtıcı H SZ SH İmalatı
Karter Isıtıcı MLZ
Karter Isıtıcı MLZ İmalatı
Karter Isıtıcı Klima Soğutucu
Karter Isıtıcı Klima Soğutucu İmalatı
Karter Isıtıcı
Karter Isıtıcı İmalatı