Teflon Isıtıcı

Teflon Isıtıcı İstenilen ölçü, boy, watt ve voltlarda üretilebilmektedir. Bu kimyasal ısıtıcı ürünü, teflon rezistansı, olarak adlandırılmaktadır. Teflon rezistanslar diğer rezistans guruplarına göre güçleri ( watt ) biraz daha düşük üretilmektedirler.

Teflon Isıtıcı Nerelerde Kullanılır ?

Teflon ısıtıcı çeşitli sanayi kollarında tercih edilmektedir. En çok kullanıldığı yerler yüksek ısıya dayanıklı kimyasal asit banyoları, conta, keçe, bant, vana seti, salmastra, taşıyıcı band ve merdaneler, kimyevi maddelere dayanıklı boru, karıştırıcı, laboratuar cihazları, filitre, diyafram, elektrik gerilimlerine dayanıklı kablo yalıtkanı, izalatör, elektriki aletlere gerekli muhtelif yalıtkan parçalar ve makina sanayinde sürtünmeye dayanıklı yağsız yataklar ve burçlar, köprü ve binalar için kayar yataklar, segmanlar ve yağ sıyırma siğilleri, pnömatik ve hidrolik parçalar yapımı sayılabilir. Teflonun metaller, plastikler ve diğer maddelerle mukayese edilmeyecek ölçüde üstün vasıfları mevcuttur.

Teflon Isıtıcı Üretimi

Teflon Isıtıcı Rezistans, isteğe göre arzu edilen ölçülerde ve şekillerde özel olarak teflon ısıtıcı üretimi yapılmaktadır.

Teflon Isıtıcı
Teflon Isıtıcı İmalatı
Teflon Isıtıcı İmalatı
Teflon Isıtıcı İmalatı Üretimi
Teflon Isıtıcı
Teflon Isıtıcı İmalatı Üretimi
Teflon Isıtıcı Üretimi
Teflon Isıtıcı Üretimi İmalatı